KLIMATIZACE

Nástěnné, kazetové, podstropní, kanálové i parapetní

Instalujeme klimatizace

Domácí i profesionální


Klimatizace, vzduchotechnika

Nabízíme instalace i servis klimatizací v rodinných domech, bytech, kancelářích i obchodních prostorách. Hledáte-li klimatizace nebo například chladicí boxy, rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného řešení, a to od samotného návrhu a projekce až po realizaci a zabezpečení následného servisu.

Základním systémem, který udržuje v určitých prostorách komfort ve formě stále teploty, je klimatizace. Ačkoli je primární funkcí klimatizací chlazení, běžnou součástí již v dnešní době bývá varianta teplovzdušného topení. Ke klimatizacím neodmyslitelně patří také další funkce, jako je filtrace či vysoušení vzduchu.NABÍDKA KLIMATIZACÍ:
  • Klimatizace do rodinných domů
  • Klimatizace do bytu
  • Klimatizace do kanceláří
Nabízíme Vám ucelenou řadu klimatizačních jednotek pro všechny druhy použití včetně profesionální instalace a následného záručního i pozáručního servisu.

Máte větší kancelář, obchodní prostory nebo velkou halu? V takovém případě je vhodnější realizace klimatizace celých budov. Samostatnou kapitolou je pak chlazení technických prostor. Klimatizační jednotky, které jsou určeny pro větší komerční prostory, se vyznačují zejména tichým chodem a jednoduchým ovládáním. Taková klimatizace je navíc schopna tzv. autodiagnostiky, což v případě technických komplikací výrazně usnadňuje servis a nápravu.Typy klimatizací
Princip Popis
Mobilní Jedná se o kompaktní zařízení, které se svým designem hodí do ložnice i kanceláře.
Nástěnné Systém dělený ze dvou částí. Obě části jsou propojeny měděným potrubím.
S přívodem vzduchu Klimatizační jednotka zaručuje celoroční komfort. Svou unikátní kombinací schopností zvlhčování, odvlhčování , ventilace a čištění vzduchu.
Multisplitová Jsou to klimatizační zařízení, které se používají v četnějších prostorech (např. admin. budovy), kde je na jednu venkovní jednotku napojeno až 40 vnitřních jednotek.
Kanálové Tento typ vnitřní klimatizační jednotky se umisťuje mimo vychlazovaný prostor (půda) a výdechy vzduchu mohou být vyvedeny do jednotlivých prostorů.
Kazetové Vnitřní jednotka se umisťuje do podhledu, nejčastěji na střed místnosti.
Parapetní, podstropní Umisťujeme nejčastěji pod okno nebo na stěnu klimatizované místnosti do výšky radiátoru.
Okenní Jedná se o kompaktní zařízení, které se montuje do předem připraveného otvoru ve stěně nebo okně.
Náš sortiment je velice široký a zahrnuje téměř všechny aplikace chlazení obytných, kancelářských a veřejných prostorů.