SERVIS

Kontaktujte profesionály - 775 33 88 80

Opravujeme i servisujeme plynové kotle

Autorizovaný servis výrobce kotlů De Dietrich, Vaillant a servis většiny značek plynových kotlůPro zajištění správného a optimálního chodu topného systému a kotle je nutný pravidelný servis. Nesprávný chod plynového kotle má nejen vyšší spotřebu, ale může být i životu nebezpečný. Pravidelné kontroly kotlů doporučují i výrobci kotlů.


SERVIS: 775 33 88 80

OBJEDNÁVKA ONLINE - zde


Náš servis kotlů zajistí opravy, servis plynových kotlů a veškerých plynových spotřebičů. Naše firma je Vám v případě problémů k dispozici na telefonním čísle 777 33 88 80. Zajistíme opravy, výměny, odvzdušnění a zprovoznění veškerých plynových spotřebičů. Veškeré práce zajišťují zkušení opraváři s dlouholetou praxí v oboru a několika certifikacemi přímo od výrobců.

NABÍZÍME:
  • Servis plynových kotlů
  • Servis plynových spotřebičů
  • Záruční servis kotlů
  • Pozáruční servis kotlů
  • Roční kontroly kotlů

Naše firma Vám nabízí montáže, údržbu a opravy vyhrazených plynových a elektrických zařízení ve Vašem bytě a domě. Specializujeme se na plynové kondenzační kotle předních světových výrobcú. Zajistíme Vám kompletní servis Vašeho plynového kotle.

Nabízíme Vám bohaté zkušenosti v oblasti montáží regulací topných systémů a solárních zařízení. Snažíme se myslet na budoucnost a nosným programem jsou moderní a ekologické technologie šetrné k životnímu prostředí. Zároveň se snažíme v nejvyšší možné míře myslet na Vaši bezpečnost a podporujeme taková technická řešení která bezpečnost zvyšují.

Provádíme pravidelné servisní prohlídky Vašich plynových kotlů. Roční prohlídky doporučujeme objednávat před topnou sezonou, to je v letních měsících. Nezapomeňte si objednat včas kontrolu Vašeho kotle. Dobře seřízený kotel šetří Vaše peníze a chrání Vaše zdraví.

Jsme autorizovaným servisním partnerem značek: BAXI, BROTJE, BUDERUS, DE DIETRICH, PROTHERM, THERMONA, VAILLANT, VIESSMANN, IMMERGAS, DESTILA, VIADRUS, QUANTUM.