Back to top

O nás

Jsme tým zkušených Be-expertů na servis, revize a opravy plynových kotlů, tepelných čerpadel a intelignetních regulací.

Společnost Bednář servis s.r.o. zajistí opravy, servis plynových kotlů, tepelných čerpadel, inteligentních regulací a veškerých plynových spotřebičů. Naše společnost je Vám v případě problémů nebo havárijí k dispozici na telefonním čísle 775 338 880.

Zajistíme opravy, výměny, odvzdušnění a zprovoznění veškerých plynových spotřebičů. Veškeré práce zajišťují zkušení opraváři s dlouholetou praxí v oboru a několika certifikacemi přímo od výrobců.

Jsme autorizovaným servisním partnerem:
BAXI, BROTJE, BUDERUS, DE DIETRICH, PROTHERM, THERMONA, VAILLANT, VIESSMANN, IMMERGAS, DESTILA, VIADRUS, QUANTUM.

Provádíme pravidelné servisní prohlídky Vašich plynových kotlů. Nezapomeňte si objednat včas kontrolu Vašeho kotle. Dobře seřízený kotel šetří Vaše peníze a chrání Vaše zdraví.

Snažíme se myslet na budoucnost a nosným programem jsou moderní a ekologické technologie šetrné k životnímu prostředí. Zároveň se snažíme v nejvyšší možné míře myslet na Vaši bezpečnost a podporujeme taková technická řešení která bezpečnost zvyšují.

Be-Servis

Proč si vybrat Be-Servis?

Revize a servis plynových kotlů, tep. čerpadel, regulací

Svěřte své starosti nám
Než přijde čas pravidelné roční kontroly, servisní firma Be-Servis se Vám sama ozve, aby se s vámi dohodla na termínu, který Vám bude vyhovovat.

Jste chráněni
Provedeme řádnou kontrolu a také vystavíme servisní výkaz, kterým v případě havárie doložíte pojišťovně, že zařízení bylo v pořádku.

Proškolený personál
V Be-Servis smí servisní prohlídku provádět pouze proškolený servisní technik, lze ověřit na stránkách výrobců zařízení v sekci servisní partneři.

Šetříme vám peníze
Servisní prohlídky mohou snížit spotřebu, prodloužit životnost a ušetřit za mnohem dražší opravy zařízení v případě poruchy.